14 груд. 2022

В очікуванні святого Миколая

Незабаром до нас на поріг завітають чарівні зимові свята. Першим порадує діток святий Миколай. Де б не знаходились ви з малятами, радимо вам долучитися до традицій нашого народу. Розкажіть ще до свята дітям, про те, що Миколай Чудотворець приходить проти ночі 19 грудня та кладе саме слухняним діткам під подушку смаколики, подаруночки. Пропонуємо заздалегідь розучити з донькою чи синочком прохання до святого Миколая.
13 груд. 2022

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці – це не тільки вареники з різними смачними начинками. Це вечір цікавих і страшних історій, ворожіння, бешкетування і звичайно ж відлуння щасливого сміху. День Андрія Первозваного, або ж свято Калити, є найбільш таємничим і загадковим серед усіх інших календарних свят українців. У цей диво-вечір жінки з чоловіками старшого віку зазвичай милувались молоддю та ділились розповідями про власні пригоди, не оминаючи обряд кусання Калити. І хоч як там не проводили Андріївські вечорниці наші пращури, вони точно вміли веселитись та радіти життю. І нам того треба вчитись, особливо сьогодні. З святом вас!
12 груд. 2022

Світловідбивальні стрічки

Вихованці та педагоги нашого садочку отримали світовидбивальні стрічки, які допоможуть бути помітними на дорогах.
12 груд. 2022

Тиждень права

Одним із завдань сучасної правової освіти є вміння дітей орієнтуватись у величезному потоці інформації. Щорічно в нашому закладі проводиться Тиждень права " Свої права ти добре знай, їх ніколи не забувай!" з 12.12.2022 по 16.12.2022, та 10 грудня – "День прав людини". Під час тематичного тижня буде проводитися комплекс різноманітних форм роботи з вихованцями, батьками і педагогами.
10 груд. 2022

10 грудня – Міжнародний день прав людини

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
9 груд. 2022

Запрошуємо до участі у конкурсі дитячого малюнку «Я у безпеці з МВС»

До Дня Святого Миколая Міністерство внутрішних справ України оголошує конкурс дитячого малюнка на тему " я у безпеці з МВС", який проходитиме з 1 по 19 грудня.
8 груд. 2022

«Тихі» игри, що допоможуть відновити емоційний стан дітей

Експерти Українського інституту розвитку освіти разом з ЮНІСЕФ підготували збірку ігор, що стане в пригоді батькам і педагогам при роботі з підлітками та дітьми молодшого шкільного віку. «Тихі» ігри допоможуть налагодити спілкування між учасниками та сприятимуть проживанню позитивних емоцій і реакцій. Ігри можна легко адаптувати до різної аудиторії, змінювати образи та теми.
7 груд. 2022

День української хустки

День української хустки — неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Свято започатковане в Україні в 2019 році.
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
5 груд. 2022

Міжнародний день волонтера

5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.