14 бер. 2023

Онлайн-консультація

Практичним психологом Меламед І.Б. проведено онлайн-консультацію на тему "Вплив війни на псіхічне здоров`я дітей"
14 бер. 2023

З днем добровольців України

Сьогодні вітаємо всіх добровольців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!
13 бер. 2023

Чи доречно мріяти під час війни?

Як дорослі можуть допомогти дітям і дозволити собі зберегти здатність мріяти
10 бер. 2023

День Державного гимну

У світі виконання Гімну України є символом незламності та непереможного духу українців
10 бер. 2023

Про мінну безпеку з псом Патроном

На YouTube каналі Patron The Dog вийшов третій епізод мультсеріалу «Пес Патрон», який має назву «Зненацький сон».
9 бер. 2023

Сьогодні 209 річниця від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні виповнюється 209 років з дня народження українського поета, прозаїка, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар і нині асоціюється не тільки з геніальними творами, а й виступає провідником української нації, символом всієї країни. Незламний Тарас Григорович словом боровся за свій народ, надихав тоді і продовжує надихати зараз всіх українців захищати власну свободу. З днем народження, Тарасе Григоровичу! Дякуємо, що навіть через сотні років ваші слова пронизують до самого серця.
7 бер. 2023

Наша участь у флешмобі "Добро переможе!"

Дошкільний заклад , в рамках участі у ІІ Міжнародному занятті доброти, долучається до флешмобу "Добро переможе". Ми віримо в перемогу добра та щасливе майбутнє в Україні для людей та тварин!!! #заняття_доброти #happypaw
6 бер. 2023

Літературний марафон

Шановні книголюби!
3 бер. 2023

Всесвітній день письменника

Щорічно 3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника – професійне свято літераторів (World Day of the writer). Повна назва цього свята Всесвітній день миру для письменника.
2 бер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2023 року.