22 лист. 2017

День відкритих дверей під гаслом"Сім'я і дитячий садок -два береги однієї річки"

22 листопада в закладі дошкільної освіти пройшов День "відкритих дверей". Батьки вихованців відвідали сніданок, гімнастику, різні заняття, прогулянку, обід, подивились як проходить кожен день в садочку, в якому режимі та ритмі. Діти продемонстрували свої знання, здібності, уміння та навички.
17 лист. 2017

22 листопада у закладі дошкільної освіти відбудеться День відкритих дверей. В цей день батьки мають змогу прожити разом з дитиною, побачити, як проходить кожен день в закладі, в якому режимі, відвідати заняття на яких діти продемонструють свої знання, уміння та навички. Запрошуємо Всіх батьків !!!
13 лист. 2017

Тематичні заняття з патріотичного виховання "Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини"

13.11.2017 року вихователі середніх груп провели тематичні інтегровані заняття з патріотичного виховання для молодих фахівців закладу "Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини". Заняття було пронизано почуттям патріотизму, любові до рідної землі.
9 лист. 2017

День української писемності та мови

09.11.2017 у закладі дошкільної освіти пройшли заняття-бесіди присвячені дню української писемності та мови.
5 лист. 2017

Благоустрій території

4 листопада у закладі дошкільної освіти відбувся суботник з благоустрою території. Співробітнки закладу прибрали територію від листя та підготували квітники до зими.
1 лист. 2017

Вистава за мотивами українських казок.

Діти старшої групи підготували і провели театралізовану виставу для вихованців молодших груп за мотивами українських казок на новий лад.
25 жовт. 2017

Переможці конкурсу "Тато, мама, я- творча сім'я"

В закладі дошкільної освіти закінчився конкурс Тато, мама, я- творча сім'я". Переможцями конкурсу стали сім'ї: Тремль, Хамумуд, Редько, Шевчук, Мусієнко, Безкоровайних. Велика подяка родинам, які прийняли участь у конкурсі. Вітаємо переможців !!!
20 жовт. 2017

Розвага "Золота осінь"

20.10.2017 у закладі дошкільної освіти відбулась розвага "Золота осінь". Діти співали, танцювали, грали в ігри, куштували солодощі.
13 жовт. 2017

Розвага " День захисника України"

13.10.17 відбулась розвага " День захисника України". Діти співали, танцювали,вітали запрошених захисників України.
12 жовт. 2017

Конкурс " Тато, мама, я - творча сім'я"

В закладі дошкільної освіти проходить конкурс "Тато, мама, я- творча сім'я.Запрошуємо дітей та батьків прийняти участь.