6 бер. 2024

В Україні створили сучасний мультик про Тараса Шевченка, який варто подивитися кожному

Мультиплікаційний серіал “Книга-мандрівка. Україна” опублікував новий сучасний мультик про українського поета і художника Тараса Шевченка.
4 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року.
4 бер. 2024

Запрошуємо до участі

З метою реалізації Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», популяризації книги та читання серед дітей та молоді, впровадження інноваційних форм у роботу закладів освіти в березні 2024 року Департамент освіти ініціює проведення освітньої акції «Книжковий калейдоскоп»
1 бер. 2024

Марафон «Добро починається з тебе»

Доброта, людяність, милосердя не мають кордонів, часових та вікових обмежень, просочують серце кожної людини на планеті. Їх ніколи не буває багато.
28 лют. 2024

МБО «Служба порятунку дітей» створила матеріали про правила онлайн-поведінки для дітей

Якщо батькам складно почати розмову з дитиною на цю тему, то вони можуть скористатися матеріалами МБО «Служба порятунку дітей».
27 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв для вступу дітей до першого класу 2024/2025 навчального року розпочнеться 8 квітня 2024 року.
26 лют. 2024

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Цей день для вшанування героїзму і мужності громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території АРК і м. Севастополя, у відстоюванні територіальної цілісності України встановлено Указом Президента України від 26 лютого 2020 року № 58.
26 лют. 2024

Мультсеріал "Пес Патрон" 13 серія

Чарівна нова серія про важливе. Я познайомлю вас зі своїми друзями: особливою Пунькою, бешкетливими горобцями, пані Совою та іншими. А ще буде справжня театральна вистава: з глядачами, декораціями та шаленими оплесками.
25 лют. 2024

День народження Лесі Українки

Леся Українка – гордість української нації, одна з основоположників нової української літератури, геніальна поетеса і драматург, талановита прозаїк і перекладач, публіцист, педагог, журналіст і громадський діяч.
23 лют. 2024

Група підтримки для батьків

29.02.2024 з 14.00 до 16:00 координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom буде проведено групу психологічної підтримки для батьків.