27 жовт. 2016

Осіннє свято у садочку - кружляють діти у таночку!

27.10.2016 у дошкільному закладі проведено осінню розвагу: "Лісова хатинка в осінньому лісі". Діти залюбки грали, танцювали, співали та допомагали "лісовим звірятам".
19 жовт. 2016

Екскурсія до школи № 5

Діти нашого закладу відвідали загальноосвітню школу №5. Екскурсію шкільними кабінетами, виставками робіт дітей і батьків та музеєм родинних оберігів малюкам люб'язно провела Валентина Іванівна Амеліна, заступник директора з навчально-виховної роботи.
17 жовт. 2016

Конкурс дитячого малюнку «Листівка захиснику України».

Усі вихованців дошкільного закладу запрошуємо прийняти активну участь у районному конкурсі дитячого малюнку «Листівка захиснику України», який проходить з 12 по 20 жовтня. Творчі малюнки будуть передані до методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району.
7 жовт. 2016

Виставка поробок "Осінній вернісаж"

У дошкільному закладі проходить виставка поробок з природнього та покидькового матеріалу на осінню тематику "Осінній вернісаж". Батьки та діти мають змогу продемонструвати свою творчість, креативність, нестандартне бачення нового перевтілення звичних речей, а також з задоволенням провести час зі своїми малюками і вкотре побачити захоплення і гордість за створене в очах дітей. Долучайтеся!
27 вер. 2016

27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля.

Для кожного з працівників дошкільної ланки освіти, дитина - це особливий світ. І пізнати її може той, хто вміє разом з малюком розділити його прикрощі і тривоги, радощі і успіхи. Бажаємо колегам здоров'я, натхнення і наснаги, а усім нам миру і благополуччя. Зі святом!
19 вер. 2016

Благодійна акція "Назустріч мрії"

Міжнародний благодійний фонд "Сильні духом" ініціював проведення благодійної акції "Назустріч мрії", яка пройде з 19 вересня по 26 грудня 2016 року, яка спрямована на збір коштів для лікування та реабілітації онкохворих діток. Ми підтримуємо цю акцію і пропонуємо небайдужим батькам приєднуватися. Разом ми - сила! Чужих дітей не буває!
15 вер. 2016

Засідання Ради закладу

14.09.2016 в дошкільному закладі відбулось засідання Ради закладу. Порядок денний: 1.Затвердження Ради закладу. 2.Затвердження плану роботи Ради закладу на 2016-2017 н.р. 3.Про підготовку закладу до нового навчального року.4.Про підсумки літнього оздоровчого періоду.
15 вер. 2016

Відкриття нового дитячого садочка!

В нашому районі стало на один дошкільний заклад більше! Це не може не тішити батьків великого мікрорайону "Салтівка" та діточок, що будуть відвідувати садочок. Велика подяка Геннадію Адольфовичу Кернесу, адміністрації міста та району за реконструкцію та відкриття дошкільних закладів. Вітаємо колег-освітян з початком роботи. Бажаємо їм натхнення і плідної праці!
1 вер. 2016

Вітаємо усіх з початком нового навчального року!

Шановні освітяни, дорогі вихованці та батьки! Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року! Хочеться побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків!
23 серп. 2016

Вітаємо зі святами!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня Прапора, Дня Міста та 25-ї річниці Незалежності України! Бажаємо усім миру, злагоди і добробуту! Слава Україні!