9 груд. 2015

Благодійна акція - "Напиши новорічного листа воїну АТО"

З 9 по 21 грудня у дошкільному закладі проводиться акція за ініціативи районної батьківської Ради - "Напиши новорічного листа воїну АТО"
6 груд. 2015

6 грудня - День Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України!
3 груд. 2015

4 грудня - свято Введення в храм Пресвятої Богородиці

Цей день вважається великим святом, який у церковних піснеспівах називається передвістям Божого благовоління до людей. Щиро вітаємо Вас та бажаємо усім миру і Божої ласки!
1 груд. 2015

Конкурс на кращий куточок з патріотичного виховання.

У всіх вікових групах дошкільного закладу створені куточки з патріотичного і національного виховання.
30 лист. 2015

28 листопада - День пам'яті жертв голодомору.

У всеукраїнський День пам'яті жертв голодомору - 28 листопада наш колектив приєднався до вшанування пам’ятної дати та о 16.00 годині запалив Свічку пам’яті та скорботи.
25 лист. 2015

Розвага "У гості казка завітала"

25.11.2015 проведена розвага з дітьми середньої та старшої групи "У гості казка завітала"
9 лист. 2015

День української писемності та мови

У дошкільному закладі пройшов день української писемності та мови.
2 лист. 2015

Підсумки конкурсу

Підведені підсумки конкурсу "Тато, мама, я - творча сім'я"
23 жовт. 2015

Осіннє свято у садочку - кружляють діти у таночку!

Сьогодні у садочку святкова осіння розвага!
19 жовт. 2015

Осіння спортивна розвага.

16 жовтня відбулася спортивна розвага "Перші кроки".