29 черв. 2016

Розвага "З світлофором дружимо"

29.06.2016 у закладі проведена розвага з вивчення правил дорожнього руху.
21 черв. 2016

Спортивна розвага

21.06.2016 у дошкільному закладі проведена спортивна розвага, діти старшої та середньої груп змагалися у спритності кидання мяча, метанню в ціль, стрибках у довжину.
13 черв. 2016

Конкурс кращого читача віршів

13.06.2016 відбувся конкурс на кращого читача віршів.
1 черв. 2016

День захисту дітей

У дошкільному закладі пройшов День захисту дітей. Малюки розважались у музичній залі: співали пісень, змагались та грали в ігри. На прогулянкових майданчиках малювали на асфальті.
27 трав. 2016

Батьківські збори

27.05.2016 о 17.00 в дошкільному закладі відбудуться батьківські збори. Порядок денний: 1.Звіт керівника закладу за 2015-2016 н.р. 2.Звіт Ради закладу.
19 трав. 2016

Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.
16 трав. 2016

Запрошуємо на випускний ранок

20.05.2015 відбудеться випускний ранок у старшій групі"Бджілки".
5 трав. 2016

Розвага до Великодніх свят

5 травня у закладі проведена розвага до Великодніх свят.
22 квіт. 2016

Екскурсія до школи

22.04.2016 діти середньої групи відвідали загальноосвітню школу № 36, були присутні на концерті "Юні таланти", де малюки слухали гру на різноманітних музичних інструментах, співи школярів різного віку, від щирого серця аплодували юним танцюристам та відвідали тематичну виставку творчих поробок:"Готувались ми до Великодня". Дошкільнята отримали справжнє задоволення та нові позитивні враження!
21 квіт. 2016

Увага! Конкурс!

Запрошуємо дітей та батьків нашого закладу долучитися до Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Творчі роботи приймаються у різноманітних видах та форматах.