26 черв. 2023

Патріотичний кейс дошкілля України

До Дня Конституції України командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» підготовлено патріотичний кейс для педагогів дошкільної освіти. Кейс містить корисні покликання, відеотеку та репозитарій, які наповнені відповідними матеріалами для використання в освітньому процесі.
23 черв. 2023

Міжнародний олімпійський день

Олімпійський день відзначають щороку 23 червня, бо в цей день 1894 року на Першому олімпійському конгресі в Парижі, за ініціативи барона П’єра де Кубертена, створили Міжнародний олімпійський комітет та ухвалили рішення про відродження Олімпійських ігор. Перша Олімпіада сучасності відбулась 1896 року в грецьких Атенах.
21 черв. 2023

Оновлено рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Команда Міністерства освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
20 черв. 2023

Підтримай дитину

З турботою про дітей, щоб допомогти батькам і освітянам, педагоги та дитячі психологи створили проект «Підтримай дитину», який був не лише підтриманий Міністерством освіти і науки України, але і зарекомендував себе з перших днів війни як надійна підтримка для тих, хто дбає про дітей.
18 черв. 2023

День Батька

День батька можна назвати справжнім "професійним" святом всіх татусів.
14 черв. 2023

Всесвітній День донора

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та / або її компонентів.
12 черв. 2023

Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

До уваги педагогів!
9 черв. 2023

Увага!

Шановні харків’яни! Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина.
9 черв. 2023

Міжнародний день друзів

9 червня відзначаємо найтепліше свято — Міжнародний день друзів, який присвячено дружнім взаєминам між людьми.
7 черв. 2023

Звітування керівника закладу Лаврової М.В.

Звітування керівника закладу № 36 Лаврової М.В. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю