27 трав. 2016

Батьківські збори

27.05.2016 о 17.00 в дошкільному закладі відбудуться батьківські збори. Порядок денний: 1.Звіт керівника закладу за 2015-2016 н.р. 2.Звіт Ради закладу.
19 трав. 2016

Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.
16 трав. 2016

Запрошуємо на випускний ранок

20.05.2015 відбудеться випускний ранок у старшій групі"Бджілки".
5 трав. 2016

Розвага до Великодніх свят

5 травня у закладі проведена розвага до Великодніх свят.
22 квіт. 2016

Екскурсія до школи

22.04.2016 діти середньої групи відвідали загальноосвітню школу № 36, були присутні на концерті "Юні таланти", де малюки слухали гру на різноманітних музичних інструментах, співи школярів різного віку, від щирого серця аплодували юним танцюристам та відвідали тематичну виставку творчих поробок:"Готувались ми до Великодня". Дошкільнята отримали справжнє задоволення та нові позитивні враження!
21 квіт. 2016

Увага! Конкурс!

Запрошуємо дітей та батьків нашого закладу долучитися до Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Творчі роботи приймаються у різноманітних видах та форматах.
19 квіт. 2016

Святкуємо усім містом!

Центральний парк культури та відпочинку ім.Горького запрошує у квітні всіх харків'ян на святкові культурно-масові заходи!
14 квіт. 2016

Рада закладу

14.04.2016 відбулось засідання Ради закладу.
7 квіт. 2016

З Благовіщенням!

7 квітня Церква святкує день Благовіщення Пресвятої Богородиці. Миру, добра, Божої благодаті Вам! Нехай Благовіщення принесе мир Вашому дому, а Господь благословить всю Вашу родину!
1 квіт. 2016

Районний інтелектуальний конкурс"Чомусики"

01.04.2016 на базі ДНЗ № 395 відбувся І тур районного інтелектуального конкурсу «Чомусики» серед дітей старшого дошкільного віку. Діти змагалися за категоріями: - «Юний математик», - «Юний мовознавець», - «Юний природознавець».